Co to za dziwna kategoria?

Kącik wiedzy izoterycznej. Kogo nie interesuje niech przynajmniej nie wyśmiewa
Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 484
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Co to za dziwna kategoria?

Post autor: iwan » sob 09 gru 2006, 12:34

Tematyka, ktora w zamierzeniach ma byc tutaj poruszana nie jest traktowana z nalezytym szacunkiem. Wszystko co robimy moze miec pewne przyczyny, jakis cel i jakis sens. Tak sie sklada, ze mowi sie o tym tylko czasami. Mala podstrona informuje o nie do konca sprecyzowanych jeszcze planach.
W tym dziale chcialbym aby dominowaly tematy zwiazane skokami, dotyczace jendak bardziej skutkow i przemyslen wywolanych silnym przezyciem jakim jest skok lub inna forma latania
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Truncate

Re: Co to za dziwna kategoria?

Post autor: Truncate » śr 13 gru 2006, 21:27

Witam wszystkich.

Troche nie w tym watku pisze co powinienem chyba, ale czuje co czuje i musze to powiedziec.
Nie zrozumcie mnie zle, bez wazeliny, bez napinki.
Problem tu poruszany osobiscie mnie nie dotyczy... ale...

Chce powiedziec, ze to jest dzial który mnie przekonal, ze bycie w tej spolecznosci to jest cos szczytnego, ze nie jest to strona i forum jakich wiele. To dlatego sie tutaj zarejestrowasem, dla ludzi z pasja, idea i sercem.

To strona od ludzi dla ludzi, wszystkich, choc wydawac by sie moglo, ze tylko dla wybranych.

Mam nadzieje, ze wkrótce tez bede wreszcie skaczacym czlowiekiem i bede móge sie tu podzielic tymi szalonymi chwilami.

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 484
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Re: Co to za dziwna kategoria?

Post autor: iwan » śr 13 gru 2006, 22:36

To bardzo mile, co napisales.
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

ODPOWIEDZ