kalendarz majow

Kącik wiedzy izoterycznej. Kogo nie interesuje niech przynajmniej nie wyśmiewa
Awatar użytkownika
tequila
Cool gość
Reputacja: 0
Kontakt:

Re: kalendarz majow

Post autor: tequila » pt 19 gru 2008, 01:31

haaaaaaaaa! ku radosci zainteresowanych tematem i frustracji wszystkich ksiegarni wysylkowych pozwole sobie dokonac tego okrutnego czynu i wkleic link z fragmentami ;-)
pewnej ksiazki 'na temat', ktory wlasnie odkrylam 8-) moze i ja sie czegos ciekawego dowiem, bo na razie nic z tej czarnej magii nie kumam... pozdrawiam

http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=wiv&fid=14839944
Zycie zaczyna sie dopiero po AFFie :)

Awatar użytkownika
tola
Cool gość

Post autor: tola » pt 19 gru 2008, 09:02

Ines pisze: A w ogóle to duuużo białych (najwięcej psiejsko-czarodziejskich ;-) ) i niebieskich, troszku mniej czerwonych, a żółta tylko Ula, jedyna, niepowtarzalna :mrgreen:
A ja nieśmiało zauważam przewagę tonów solarnych i spektralnych... :-)

Ines
Expert

Post autor: Ines » pt 19 gru 2008, 09:38

Nooo izi o to chodziło, no i co za wątpliwości w kwestii oświecania innych, poprzez tego linka właśnie to robisz :mrgreen:
Coraz ciekawsze informacje wyczytuję i zaczyna wszystko wskakiwać na swoje miejsce panie Ahau ;-)
Jam jest OC, czytaj ok :mrgreen:

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 487
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Post autor: iwan » pt 19 gru 2008, 10:26

Izi, dziękuję! już nie muszę wklepywać, teraz możemy rozpocząć dyskusję na temat fraktala jakim jest czas, w tej materii ciekawie gada Dynamit ;)
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
pączas
Cool gość
Cyfra: 170
Kontakt:

Post autor: pączas » pt 19 gru 2008, 19:12

Jam jest Białe Biegunowe Zwierciadło - kin 158 :mrgreen:
Under wicked sky...

Awatar użytkownika
Dynamit
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Dynamit » pt 19 gru 2008, 20:51

Bulka, do uslug...chyba Ty najwiecej zrobilas na tym malym warsztacie ktory nie ukrywam ze z niemalym trudem poprowadzilem ( dawno tego nie robilem)...dla Ciebie on byl,szczegolnie wazny, tak mysle...
Iwan, z tym moim gadaniem o fraktalnej konstrukcji czasoprzestrzeni to chyba mnie przeceniasz...
Mysle ze nic nie zastapi lektury specjalistycznej a w szczegolnosci Hanki Kotwickiej "Ja jestem innym Ty" na podstawie prac Johana Kossnera w kolejnosci:

1.Przewodnik
2.Klucz do kalendarza
3. trzy ksiazeczki formatu zeszytowego, zielona, zolta i niebieska ( pozniej wydali jeszcze kilka innych prac)
4.Prace fizykow: Howkinga,Heisenberga ( w szczegolnosci zasada hologramow fazowych),Sheldreake'a, Szypowa...
5.Troche o mechanice kwantowej.

Pozniej mozna do tego dolozyc jeszcze ksiazki z Biblioteki Hellingerowskiej ( wydawnictwo jacek Santorski) oraz rewelacyjna ksiazke "Krotka Historia Wszystkiego" Kena Wilbera ktory jest uwazany za najwiekszego mysliciela naszych czasow...

Kolejnosc mozna odwrocic i zmieniac dowolnie za wyjatkiem kolejnosci pierwszych trzech pozycji wzgledem siebie bo one tworza calosc wlasnie w takiej kolejnosci.

Generalnie nalezy pamietac ze to na co patrzymy naszymi oczami...to my sami.'Nas tez te wszystkie mechanizmy o ktorych czytamy w pracach naszych najwybitniejszych fizykow, dotycza...wszystko na co patrzymy na poziomie podstawowym to pole energetyczno-informacyjne ktore rzadzi sie pewnym prawem.
Gdy polaczymy to wszystko co zrozumielismy ze soba i dorzucimy wlasne spostrzezenia i przemyslenia...wszystko sie sklada w ciekawie funkcjonujaca calosc i wtedy WIDZIMY PRAWA jakim sie ta calosc rzadzi czy nam sie to podoba czy nie.

No...namieszalem odpowiednio?
To dobrze :mrgreen:

Buziaczki!
Dziekuje ze jestescie... :-)

Awatar użytkownika
Iks
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Iks » pt 19 gru 2008, 21:00

No wlasnie te dwie zamówiłem 8-)
Sprzedają je w komplecie.
58 zeta za obie ;)
Gabinet Śmiechoterapii IKS`a ZAPRASZA
Pozostań w pokoju a ruchy miej roztropne aby uderzając się w łokieć nie natrafić na to miejsce, które czyni prąd ;-)

Ines
Expert

Post autor: Ines » pt 19 gru 2008, 21:34

[quote="Dynamit"]No...namieszalem odpowiednio?
To dobrze :mrgreen: quote]
To chyba jest ten wyższy poziom świadomości, do którego mi straaasznie daleko :shock: ;-)

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » pt 19 gru 2008, 21:39

to ja w ramach mechaniki kwantowej walnę sobie banię z wódzi kwantowej i zrozumiem zapętlenie czasowe.
I tak wszystko przebiega prawidłowo niezależnie od tego co robimy, bo robimy to co powinniśmy robić ;D
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Tatjan
Maniak
Reputacja: 51
Licencja: SK D USPA D-31279

Post autor: Tatjan » pt 19 gru 2008, 21:41

a ja wolę audycje na żywo. trenuj gadanie Dynamit , chętnie cię posłucham.

Awatar użytkownika
Maja
Cool gość
Reputacja: 8
Cyfra: 220
Kontakt:

Post autor: Maja » pt 19 gru 2008, 22:14

Dynamit pisze:Mysle ze nic nie zastapi lektury specjalistycznej a w szczegolnosci Hanki Kotwickiej "Ja jestem innym Ty" na podstawie prac Johana Kossnera w kolejnosci:
1.Przewodnik
2.Klucz do kalendarza
3. trzy ksiazeczki formatu zeszytowego, zielona, zolta i niebieska ( pozniej wydali jeszcze kilka innych prac)
4.Prace fizykow: Howkinga,Heisenberga ( w szczegolnosci zasada hologramow fazowych),Sheldreake'a, Szypowa...
5.Troche o mechanice kwantowej.

Pozniej mozna do tego dolozyc jeszcze ksiazki z Biblioteki Hellingerowskiej ( wydawnictwo jacek Santorski) oraz rewelacyjna ksiazke "Krotka Historia Wszystkiego" Kena Wilbera ktory jest uwazany za najwiekszego mysliciela naszych czasow...

Kolejnosc mozna odwrocic i zmieniac dowolnie za wyjatkiem kolejnosci pierwszych trzech pozycji wzgledem siebie bo one tworza calosc wlasnie w takiej kolejnosci.
A ja zrobiłam inaczej, czyli zaczęłam od książki niebieskiej i fragmentów żółtej :) I powiem, że nawet niektóre fragmenty mnie zainteresowały, ale traktuję to wszystko tak jak jest tam napisane, tzn. "przekaz luźnych poglądów i spostrzeżeń", a nie prawa. Całej lektury, którą zaproponowałeś pewnie nie przeczytam, ale ten Hellinger to już od pewnego czasu mnie intryguje ;)

Awatar użytkownika
AsiaW
Nielot

Post autor: AsiaW » pt 19 gru 2008, 23:02

izi pisze:no to ja sie doklejam do klanu zoltych...
To i ja bym się chciała do żółtków dokleić - Zolte Solarne Ziarno

Awatar użytkownika
tola
Cool gość

Post autor: tola » sob 20 gru 2008, 02:12

Ines pisze:
Dynamit pisze:No...namieszalem odpowiednio?
To dobrze :mrgreen: quote]
To chyba jest ten wyższy poziom świadomości, do którego mi straaasznie daleko :shock: ;-)
Jeśli widzisz już, że to wyższy poziom...to znaczy,że bliżej Ci do niego niż Ci sie zdaje :-)

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » sob 20 gru 2008, 09:35

Dla zwolenników naukowego podejścia do sprawy, to trzeba zdjąć czapki z głów za umiejętność opracowania przez Majów (albo i nie ale to już teorie zwolenników UFO) takiego kalendarza ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Julka
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Julka » sob 20 gru 2008, 16:04

Maja pisze:Całej lektury, którą zaproponowałeś pewnie nie przeczytam, ale ten Hellinger to już od pewnego czasu mnie intryguje ;)
Maja, przygodę z Bertem zacznij od praktyki, żebyś POCZUŁA jak to działa, bo teoria sprawi, że zaczniesz obrabiać to intelektualnie i cały sens zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki...Praca na tym poziomie to latanie na miotle ;) a mózg trzeba zgubić gdzieś po drodze, bo inaczej spadniesz i po zawodach, bo latamy bez spadochronów :shock: :-D
Szczęście sprzyja odważnym.

ODPOWIEDZ