misy tybetańskie

Kącik wiedzy izoterycznej. Kogo nie interesuje niech przynajmniej nie wyśmiewa
Awatar użytkownika
Julka
Cool gość
Reputacja: 0
Kontakt:

Re: misy tybetańskie

Post autor: Julka » sob 28 mar 2009, 23:32

Skorzystałam dzisiaj z kolejnej okazji uczestniczenia w "kąpieli dźwięków" mis i gongów tybetańskich, koncert połączony ze śpiewaniem mantr, elegancja francja, pełna profeska, tylko, że do teraz wszystko mnie boli i chleję jak smok wawelski, ale to chiiiba z racji potwornickiego osłabienia trzymającego mnie w swych szponach już ponad miesiąc, niemniej właśnie teraz odczuwam jak silne ma to działanie;) generalnie fajna sprawa.
Szczęście sprzyja odważnym.

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 484
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Post autor: iwan » ndz 29 mar 2009, 09:47

a u kogo byłaś, u Petrosa?
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Julka
Cool gość
Reputacja: 0
Kontakt:

Post autor: Julka » ndz 29 mar 2009, 16:41

u Leszka Angulskiego plus rzępolenie Swami Karmayogiego Saraswati hehe, nie no żart taki, ogólnie lubię i szanuję obu ale Leszka dobrze nie znam za to Swami to mój nauczyciel yogi, który jednak nie umiał mnie "podporządkować" pod swoje wizje i gówno wyjszło;) można by tu dużo pisać, jednak obiektywnie warto go poznać, bo to naprawdę zacna persona, dla Hindusów "Święty", ma najwyższe możliwe inicjacje od ichniego guru i jego wiedza jest ogroooomna, to fakt, do tego facet interesuje się takimi technikami yogi, które przekazuje się już tylko ustnie, zdecydowanie jest wart poznania i dla zainteresowanych tematem - rewelacyjny nauczyciel i przewodnik, naprawdę gorąco polecam zajęcia z nim, ma swój ośrodek w Szwecji ale przyjeżdża czasem do Polski 8-)
Szczęście sprzyja odważnym.

ODPOWIEDZ