Rekord Polski Kobiet 2011

Jeśli podoba Ci się budowanie płaskich formacji to właśnie dla Ciebie jest to forum

Moderatorzy: łosiu, Gibu

Awatar użytkownika
Gunia
Cool gość
Reputacja: 0
Kontakt:

Post autor: Gunia » śr 20 kwie 2011, 15:32

Miłe Panie,

czas biegnie nieubłaganie i musimy podjąć decyzję i ostatecznie potwierdzić udział w kolejnej próbie bicia Rekordu Polski Kobiet. Aby cała akcja miała sens, również ekonomiczny (drugi samolot), musimy zebrać minimum 32 chętne do wzięcia udziału w tej imprezie. Dafi czeka na maila zwrotnego do 25 kwietnia i po tym terminie poinformuje nas o efektach tego mailingu, a co za tym idzie o decyzjach w sprawie Rekordu Polski Kobiet 2011.

Poniżej informacje organizacyjno/techniczne:

miejsce: Strefa Fliteclub lotnisko Kruszyn (Włocławek)
termin: 7-8 lipca 2011r
plan: max 10 skoków (w tym 2 skoki próbne-kwalifikacyjne z 1 samolotu) w ramach bicia rekordu
koszt: 90zł/ bilet +opłata paliwowa (aktualnie 5zł/bilet)
wysokość : 4500m, próbne 4000m

dodatkowe koszty:
- 2 kamerzystów (bilety + układki) (Wiśnia, Bravos)
- opłaty za sędziów (info Mela ale pewnie podobnie jak w zeszłym roku) jeśli zdecydujemy o tym aby był to oficjalny rekord FAI
- koszt przylotu drugiego samolotu (do ustalenia z Ulą i Iwanem ale tak jak w zeszłym roku koszt jednostkowy będzie zależał od liczby uczestniczek)

wymagania: 200skoków (może być mniej jeżeli ma się wylatany czas w tunelu lub rekomendację któregoś z instruktorów)
wymagania AP: licencja sportowa jeżeli zdecydujemy o tym aby był to oficjalny rekord FAI

niezbędne:

zgłoszenie na maila dafi@onet.pl wraz z informacjami :
- imię, nazwisko, wzrost, waga, ilość skoków ogółem, ilość skoków w sezonie 2010, ilość godzin w tunelu, największa dotychczasowa formacja
- wpłata na konto 300zł do rozliczenia na miejscu (na pokrycie kosztów przylotu drugiego samolotu, ew. zaliczki dla sędziów, skoki i układki kamerzystów, inne ewentualne wspólne koszty do podziału, a reszta do zwrotu (również jako gwarancja uczestnictwa)

Dariusz Filipowski
ul. Powszechna 14
45-661 Opole
53 1090 1492 0000 0000 4906 7639

W przypadku pytań i wątpliwości : 510 195 001 lub dafi@onet.pl

a tak było w ubiegłym roku :-)

http://www.facebook.com/video/video.php ... 5980053528

Awatar użytkownika
Tatjan
Maniak
Reputacja: 51
Licencja: SK D USPA D-31279

Re: Rekord Polski Kobiet 2011

Post autor: Tatjan » śr 20 kwie 2011, 20:18

Madam T zaszczyci.....

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 484
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Re: Rekord Polski Kobiet 2011

Post autor: iwan » pt 22 kwie 2011, 17:08

w odpowiedzi na głuchy telefon, którym dotarło do mnie, że jakoby coś 'kręcę z samolotem' chciałem nadmienić, że termin został zaklepany przez Henia i tak jak zawsze wywiązuję się ze swoich zobowiązań.
Dla mnie jest na rękę taki układ pod różnymi względami, nie dość, że moja reklama pojawia się we Kruszynie to jeszcze samolot nabija gwarancję.

Tak więc, życzę powodzenia i mam nadzieję, że znajdzie się wiele pań, które pobiją dobrze się bawiąc stary rekord polski.
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Franksed
Reputacja: 0
Licencja: Franksed
Kontakt:

Post autor: Franksed » ndz 07 kwie 2019, 03:02

RГіwnieЕј wczoraj druЕјyna z OSP CzД™stochowa - BЕ‚eszno uzyskaЕ‚a wynik 32,00.I po wykonaniu przez sД™dziГіw kilku telefonГіw i wysЕ‚ania raportu to niby jest Oficjalny REKORD POLSKI .WkrГіtce nagranie

ODPOWIEDZ