E-book spadochronowy "Poznaj SIM"

Tablica ogłoszeń używanego sprzętu spadochronowego wszelkiej maści
Nie wolno zamieszczać ogłoszeń firm, reklam komercyjnych itp.
Reklamy zamieszczone bez zgody administratorow beda usuwane bez ostrzezenia.

Moderator: Konstanty

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Posty: 4300
Rejestracja: wt 05 gru 2006, 22:24
Reputacja: 487
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Lokalizacja: ze źródła
Kontakt:

E-book spadochronowy "Poznaj SIM"

Post autor: iwan » sob 15 sie 2015, 09:16

Obrazek

Link do sklepu

Skydiving Information Manual USPA to tak zwana Biblia Spadochroniarstwa. Aktualizowana co roku na podstawie analiz wydarzeń i wypadków zgłaszanych ze stref członkowskich z całego świata. Zawiera obowiązujące i rekomendowane przepisy, wymagania, warunki. Słowem, wszystko, co musisz wiedzieć o standardach skoków na całym świecie.

To opracowanie zostało przygotowane z myślą o polskojęzycznych posiadaczach licencji tego największego na świecie stowarzyszenia spadochronowego. To ponad 400 stron najważniejszych kwestii poruszanych w SIM, po polsku, przeanalizowane z pozycji doświadczonego instruktora spadochronowego i organizatora skoków i opatrzone komentarzem. Autor, aktywny na rynku spadochronowym od ponad ćwierć wieku, jest niekwestionowanym liderem wyznaczającym standardy bezpiecznego szkolenia spadochronowego i poświęcił wiele miesięcy na przygotowanie tego obszernego opracowania.

Jakie są wymagania do skoków wingsuit?

Kiedy można wykonywać skoki nocne?

Ile trzeba mieć skoków, aby skakać z kamerą i dlaczego tak dużo?

Dlaczego trening wodny jest obowiązkowy do licencji B?

SIM to najpotężniejsze z narzędzi szkoleniowych amerykańskiego stowarzyszenia spadochronowego USPA, które stworzyło niezwykle spójny, pełny i stale unowocześniany system szkolenia. Mało kto wie, ale to na tym systemie wzorują się mniejsze federacje, a często i też urzędy sprawujące kontrolę i nadzór nad procesem szkolenia spadochroniarzy.
Poznanie i zrozumienie Skydiving Information Manual to stworzenie solidnego fundamentu wiedzy skoczka. To również zadbanie o swoje bezpieczeństwo i zaplanowanie procesu własnego szkolenia.
„Poznaj SIM” to opracowanie, które przyda się nie tylko skoczkom zainteresowanym dołączeniem do międzynarodowej kadry szkoleniowej, ale również instruktorom, coachom i przede wszystkim samodzielnym skoczkom.

To jedyne na rynku nowoczesne kompendium wiedzy, które porządkuje Wasze wiadomości i umiejętności, i kieruje szkolenie na prawidłowe ścieżki.

Ponad 400 stron profesjonalnego tłumaczenia z komentarzem instruktora spadochronowego.
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

ODPOWIEDZ